Печать

Мікотоксини в кормах. Мікотоксикози, їх профілактика та лікування у тварин і птиці

В останні роки проблема мікотоксинів і мікотоксикозів посіла важливе місце у патології не тільки через свою актуальність і поширеність, але й завдяки тому впливу, який вони чинять на здоров'я і продуктивність тварин та птиці, на економічні показники виробництва, а також опосередковано на здоров'я людини.

 

Подробнее...

Печать

Біобезпека та захист птиці від сальмонельозу

За статистикою міжнародних організацій охорони здоров'я, сотням тисяч людей щорічно доводиться проходити курс лікування від гострих харчових отруєнь. Зростання темпу життя суспільства відбивається на стилі харчування людей: страви, виготовлені за традиційними рецептами, поступилися місцем готовим напівфабрикатам, виробництво яких вимагає посилення санітарних норм безпеки з метою профілактики харчових токсикоінфекцій – сальмонельозу, стафілококозу, кампілобактеріозу, клостридіозу і т.д.

                                  Подробнее... 

Печать

Підвищення життєздатності і продуктивності поросят препаратом Адімікс. Особливості контролю за післявід’ємним періодом.

Вирощування свиней в умовах сучасного промислового виробництва – надзвичайно відповідальна та нелегка справа. Окрім глибоких професійних знань, вона потребує від спеціалістів галузі постійного пошуку нових рішень для покращення виробничих показників, тим більше, якщо справа стосується вирощування молодняка, оскільки цей напрямок – найвідповідальніший.

Подробнее...

 

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress

Домашние любимцы

Статистика

00338250
Сегодня
Вчера
Эта неделя
Прошлая неделя
Этот месяц
Прошлый месяц
Вся статистика
130
157
1192
335310
3737
5091
338250

Ваш IP: 54.172.221.7
Время сервера: 2019-01-20 15:36:39
Счетчик joomla
music-xpert.
Интересные мини игры.